• TR
  • EN

Menü

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Sektöre 2006 yılında ‘’Yaren Yacht’’ olarak adım atan firmamız, bünyemize kattığımız yeni güçlerle 2016 yılından itibaren ‘’Yaren Design’’ olarak devam etmektedir. Teknik ve imalat alt yapımızı her geçen gün geliştirerek bugünkü iş hacmine ulaşmıştır.

Mevcut kapasitemizin üzerine bilgi ve tecrübelerimizi de katarak ilerledik, ilerliyoruz.

Gelişimi, kaliteyi ve güveni ilke edinerek yenilikçi çağdaş bir pencere açıyoruz. Farklı mesleki disiplinlerin bir araya gelmesiyle birbirimizi tamamladık ve ekip ritmini yakaladık.

Ürettiğimiz her üründe donanım-insan-mekan ilişkisini azami derecede gözetiyoruz. Malzeme ve teknolojiyi kullanarak ihtiyaçlarınıza uygun formlara dönüştürüp, estetik bir zarafetle sizlere sunuyoruz. Ürünlerimizin her birinin (tekne, yat, mobilya vs.) kaliteli, işlevsel, özel, güzel ve en önemlisi ekonomik olmasına özen ve hassasiyet gösteriyoruz.

Placeholder
Placeholder

Misyon

Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak.

Vizyon

Tasarım, Ahsap ve Tekne Sektöründe teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan , değişimi yönlendiren , kaliteli hizmet anlayışına sahip, müşteri memnuniyetini sürekli geliştirmeyi düşünen ve çözüm ortaklarının birinci derecede tercih ettiği , sektöründe lider bir şirket olmak.

 

Placeholder

Hayallerinize ‘’Yaren’’lik edebilmek dileği ile...